Wakacyjna promocja: Każdy kolejny kurs 100zł TANIEJ

Wyloguj

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Odkryj siebie i zyskaj motywacje do działania!

TURBO
INSPIRACJA

samolot v
dot-plan-1 1

26 stycznia, Multikino Ursynów w Warszawie
al. Komisji Edukacji Narodowej 60, 02-777 Warszawa

Konferencja, w której ludzie sukcesu inspirują młodzież do spełniania marzeń i rozwoju!  

Główny Organizator:
samolot v
dot-plan-1 1
0 +
Uczestników
0
Prelegentów
0
Godzin merytoryki
Poznaj Turbo Inspirację! 🚀

Prelegenci z najwyższej półki

Przedsiębiorcy, youtuberzy, prezenterzy, influencerzy i ambitna młodzież z całej Polski w jednym miejscu i czasie!

Czas inspiracji i rozwoju

W czasie konferencji wysłuchasz 18-minutowych prezentacji, które być może na zawsze zmienią Twoje życie.

Networking i nowe znajomości

W czasie konferencji poznasz osoby takie jak TY! Chętne do poznawania nowych ludzi, rozwoju osobistego i spełniania marzeń. Być może tu tu poznasz kogoś z kim w przyszłości zbudujesz biznes lub okrążysz świat?

Konkursy i atrakcje

Merytoryczne wystąpienia przeplatane będą spotkaniami z mówcami, sesjami Q&A a także konkursami na stoiskach partnerów!

Wspieramy WOŚP!

Kupując bilet na konferencję Turbo Inspiracja wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! 100% dochodów z wydarzenia zostanie przekazane właśnie na ten cel charytatywny!

Prelegenci

W pełnej gotowości, by dzielić się wiedzą.
Maciej Panek

Prezes Panek CarSharing, entuzjasta i propagator mobilności współdzielonej oraz idei współdzielenia. Ukończył inwestycje kapitałowe w WSB w Poznaniu oraz marketing i zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej. Od grudnia 2016 roku jest certyfikowanym Mentorem. Wiele rozwiązań biznesowych i inspiracji czerpie z obserwowania świata. Przenosi na grunt polski zagraniczne wzorce, które znajduje podczas licznych, dalekich podróży. Czynnie zajmuje się fotografią, komponuje muzykę filmową oraz medytuje.

Tytuł prezentacji:
Tomasz Kammel

Najbardziej znany dziennikarz telewizyjny w Polsce. Showman, optymista, humanista. Autor i prowadzący: „The Voice of Poland”, „The Voice Kids”, „Pytanie na Śniadanie”, „Wiesz, czy nie wiesz” i wiele, wiele innych. O sztuce występowania przed publicznością wie wszystko. W Internecie zdradza tajniki skutecznej komunikacji na autorskim kanale „Kammel Czanel” na YouTube, LinkedIn, Instagramie i Tik Toku.  Autor książek: „Moc w gębie” oraz „Dogadajmy się”.

Tytuł prezentacji:
Marcin Kruszewski

Najbardziej znany prawnik w Polsce. TikToker roku 2023, a to za sprawą prężnie rozwijającego się kanału Prawo Marcina. W swoim mediach społecznościowych opowiada o prawach ucznia, tłumacząc przepisy i istotne dla młodych zagadnienia prawne. Jego działalność poruszyła miliony osób i wniosła wiele zmian w polskich szkołach, szczególnie mając na względzie prawo uczniów. Autor książki: Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkole.

Tytuł prezentacji:
Rafał Masny

Prekursor rozwoju polskiego YouTube’a. Influencer, przedsiębiorca i współtwórca AbstrachujeTV i kilku innych kanałów. Prężnie rozwija Masny kanał, na którym porusza temat istotne, wyrażając swoje osobiste przemyślenia. 

Tytuł prezentacji:

Katarzyna “Kasix” Paciorek

Kasix to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych osobowości polskiego streamingu. W serwisie Twitch.tv obserwuje ją ponad 600 tys. osób. Jej transmisje na żywo gromadzą jednocześnie tysiące widzów, co sprawia, że znajduje się ona w czołówce twórców internetowych. CEO Influence That Matters, projektu, który zmienia oblicze influence marketingu, jako platforma i narzędzie, łączące reklamodawców i twórców.

Tytuł prezentacji:

dr Adam Mirek

Doktor inżynierii biomedycznej i jeden z czołowych popularyzatorów nauki w Polsce. Wiedzą dzieli się w mediach społecznościowych, książkach i podcastach. Dzięki swojemu dowcipowi i niecodziennym pomysłom może sprawić, że każdy zakocha się w nauce (lub przynajmniej pomyśli, że nie jest wcale taka zła).
 
Tytuł prezentacji:

Wojciech “Bezi” Wróbel

Jeden z najbardziej znanych głosów w polskim internecie. Prezenter i czołowy caster League of Legends w Polsce. Komentator najważniejszych turniejów League Of Legends transmitowanych w telewizji Polsat. Autor znanego kanału na YouTube ,,Nie wiem, ale się dowiem”, który ma ponad 700 000 subskrybentów. Od niedawna także twórca wspólnego kanału na YouTube wraz z Maturalnymi: ,,Kto czyta, nie błądzi’!.

Nataniel Brożnowicz

Ten gość z TikToka. 

Tytuł prezentacji:

Monika Saj

Współtwórczyni Maturalni.com, rewolucjonizuje przygotowania do matury, wspierając co drugiego maturzystę w Polsce. Wiceprezeska nagradzanych organizacji NGO, skupia się na równości dostępu do edukacji i odkrywaniu młodych talentów. Pasjonatka psychologii, podróże fascynują ją nowymi kulturami, smakami i tradycjami.

Tytuł prezentacji:

Izabela Peret

Współzałożycielka startupu edukacyjnego Maturalni.com, który pomaga 150 000 uczniom rocznie przygotować się do egzaminu maturalnego; wiceprezeska Fundacji Młodych Liderów, działaczka społeczna, doświadczona Project Manager, mgr farmacji, szkoleniowiec. Kierowała ponad 50 projektami dla młodzieży, m.in Szkoła Liderów Samorządu Uczniowskiego, Maturalny Turbo Weekend, Youthest.

Tytuł prezentacji:

Sebastian Peret

Założyciel i CEO Maturalni.com.
Prezes Fundacji Młodych Liderów. Seryjny przedsiębiorca i wizjoner. Fundator i filantrop wspierający organizacje pozarządowe. Zarządza sześcioma firmami. Każdego roku tworzy lub konsultuje dziesiątki biznesplanów oraz pozyskuje miliony złotych dotacji dla ponad 200 organizacji pozarządowych.
Tytuł prezentacji:

Wiktoria Noga

Co-founder Maturalni.com, startupu, który zmienia oblicze polskiej edukacji i wspiera uczniów w przygotowaniach do egzaminu. Wiceprezeska Fundacji Młodych Liderów, w ramach której zrealizowała dziesiątki projektów dla młodzieży. Zwyciężczyni konkursu dla najlepszych młodych społeczników w Polsce. 

Tytuł prezentacji:

Harmonogram

Sześć godzin, które zmienią Twoje życie!

Start Konferencji

Tomasz Kammel
Jak sprawić, żeby chciało się chcieć

 

Rafał Masny
Czy to, że masz smartphona to Twoja decyzja?

Katarzyna “Kasix” Paciorek, Rafał Masny, Wojciech “Bezi” Wróbel
Panel dyskusyjny – Młodzi marzą by być influencerem – czy warto?

Maciej Panek 
Pułapki nowych bieznsów

Maciej Panek i Sebastian Peret
Panel dyskusyjny – Jak wygląda droga po 1-wszy milion?

PRZERWA

Nataniel Brożnowicz
Chodźcie młodzi – świat się zaczyna!

dr Adam Mirek i Wojciech “Bezi” Wróbel
Panel dyskusyjny – Jak poprawić pracę mózgu i zwiększyć efektywność?

Sebastian Peret
Chodź, zaplanujemy Twoje marzenia!

PRZERWA

Wiktoria Noga, Izabela Peret i Monika Saj
Przepis na sukces, czyli jak odkryć siebie

Marcin Kruszewski “Prawo Marcina” i Nataniel Brożnowicz
Panel dyskusyjny – Dlaczego nie tańczę na TikToku i nie biję się w Fame MMA?

 

Zakończenie konferencji.

Bilet całodniowy

Limit miejsc: 500
69
99
  • Bilet imienny
  • Wstęp na wszystkie prelekcje
  • Wstęp do strefy networkingu
  • Wstęp na stoiska Partnerów
  • Free Wifi
  • Udział w sesjach Q&A
Early birds!

Przedłuż swoje kursy o kolejny rok!

Nie czekaj na wrzesień!
Przedłuż swoje kursy już dziś w specjalnej cenie.