Wakacyjna promocja: Każdy kolejny kurs 100zł TANIEJ

Wyloguj

Poznajmy się!

Tworzymy przyszłość
edukacji!

Wierzymy, że lepsze jutro zależy od dzisiejszej edukacji! Wspieramy młodych ludzi w poszukiwaniu ich życiowej ścieżki, rozwijaniu pasji i poznawaniu świata!
samolot v
samolot v
dot-plan-1 1
puchar

Poznaj
nasze projekty

W Maturalnych to UCZEŃ jest w centrum.
Dzięki różnorodnej ofercie możesz uczyć się 
w sposób najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Group
puchar
Zarząd

Zespół odpowiedzialny za tysiące spełnionych marzeń

Izabela Peret

Co-Founder

Monika Saj

Co-Founder

Wiktoria Noga

Co-Founder

Sebastian Peret

CEO

Nataniel Brożnowicz

Co-Founder

puchar
Nauczyciele

Najlepsi nauczyciele w Polsce, którzy potrafią uczyć na luzie.

Dariusz Martynowicz

Język polski

Eliza Dołżańska

Matematyka

Arkadiusz Lotek

Matematyka

Patrycja Grzybek

Język polski

Katarzyna Dammicco

Język polski

Jakub Stanek

Biologia

Monika Kulikowska

Język angielski

Joanna Orlik

Język angielski

Filip Stanek

Chemia

Marta Czarnecka

Chemia

Małgorzata Dworzyńska

Geografia

Katarzyna Włodkowska

Język polski

Agnieszka Dołęga

Fizyka

Małgorzata Baran

Biologia

Izabela Kasperek

Język polski

Kinga Włodarczyk

Matematyka

Paulina Miś

Matematyka

puchar

Partnerzy

Firmy i instytucje, które wspólnie z nami zmieniają świat edukacji.

Język polski

Dariusz Martynowicz

Nauczyciel Roku 2021. Certyfikowany egzaminator CKE, którego specjalizacja to wypowiedź argumentacyjna. Z jego porad maturalnych skorzystało już tysiące uczniów, a to za sprawą doskonałych tricków egzaminacyjnych i skutecznych wskazówek. Szkoleniowiec nauczycieli, edukator uczniów, dyrektor placówki doskonalenia nauczycieli.

Matematyka

Eliza Dołżańska

Wybitna nauczycielka matematyki z 25-letnim doświadczeniem. Należy do grona 1% najinteligentniejszych ludzi na świecie! Uczy matematyki w języku angielskim, w jednym z najbardziej prestiżowych szkół w Krakowie. Przygotowuje uczniów zarówno do matury polskiej, jak i matury międzynarodowej (IB). Do matury jest w stanie przygotować każdego! Dzięki niej maturę zdały osoby w wieku 13-lat, a nawet pies! 

Matematyka

Arkadiusz Lotek

Egzaminator, nazywany także przez uczniów prorokiem maturalnym. W ubiegłych latach przewidział 90% typów zadań, które później realnie pojawiły się na maturze. Za swoje osiągnięcia otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej oraz tytuł Nauczyciel na Medal. Wraz z Maturalnymi, prowadzi największe matematyczne live na Facebooku, które na żywo ogląda ponad 25 000 maturzystów! 

Język polski

Patrycja Grzybek

Polonistka z 18-letnim doświadczeniem, która swoją pasją do języka potrafi zarazić wszystkich maturzystów. Prowadząca największe maturalne live w Polsce. W jej zajęciach bierze udział tysiące osób, które następnie zdają maturę na wysokim poziomie. Wyróżniona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej za sprawą jej wybitnych osiągnięć. 

Język polski

Katarzyna Dammicco

Egzaminatorka, nauczycielka i niepodważalna ekspertka języka polskiego. Każdego dnia pomaga uczniom w zagwozdkach językowych poprzez media społecznościowe jako Trudny Język Polski. Prowadząca program telewizyjnyA to polski właśnie, w którym wyjaśnia zawiłości polszczyzny. Ulubiona nauczycielka uczniów, za sprawą jej przystępnego tłumaczenia i zabawnych porównań.

Biologia

Jakub Stanek

Wieloletni nauczyciel biologii, biotechnolog, tutor oraz założyciel marki korepetytorskiej Naukowców Dwóch. Od ponad 10 lat Jakub zaraża swoich uczniów fascynacją do przedmiotu i pomaga im sięgać po wymarzony wynik na maturze. Uczy biologii w jednej z krakowskich szkół jedną z najlepszych metod edukacyjnych na świecie – Montessori. 

Język angielski

Monika Kulikowska

Egzaminatorka języka angielskiego i znana edu-influencerka. W internecie znana pod marką High School Exam. Na TikToku pokazuje uczniom tricki i porady na egzamin z języka angielskiego. Absolwentka lingwistyki stosowanej na UW. Organizatorka projektów międzynarodowych, tłumaczka i nauczycielka, która zamienia marzenia uczniów w sukces! 

Język angielski

Joanna Orlik

Egzaminatorka języka angielskiego i znana edu-influencerka. W internecie znana pod marką High School Exam. Na TikToku pokazuje uczniom tricki i porady na egzamin z języka angielskiego. Od ponad 20 lat przygotowuje młodzież do egzaminu maturalnego, egzaminów Cambridge English i olimpiad. Fakt, że od kilkunastu lat jest egzaminatorką pozwolił jej dobrze zrozumieć maturę i skutecznie przygotować do niej tysiące uczniów.

Chemia

Filip Stanek

Doktor chemii specjalizujący się w chemii organicznej. Założyciel marki Naukowców Dwóch. Wykształcony nauczyciel i wieloletni korepetytor, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Skutecznie przygotował już setki uczniów, którzy dostali się na wymarzone studia. W trakcie prowadzonych przez niego lekcji, dzieli się zdobytą wiedzą i pokazuje sztuczki, dzięki którym uczeń potrafi rozwiązywać zadania w krótszym czasie.

Chemia

Marta Czarnecka

Egzaminatorka, nauczycielka chemii. Od ponad 8 lat skutecznie wspiera swoich uczniów w przygotowaniach do matury z chemii. Zakochana w metodach efektywnego nauczania! Między wiedzą chemiczną przemyca różne techniki uczenia się, zapamiętywania, a także techniki rozwiązywania zadań maturalnych. Przygotuj się na treściwe i konkretne lekcje! 

Geografia

Małgorzata Dworzyńska

Nauczycielka geografii z wieloletnim doświadczeniem. Swoją wiedzą i humorem szkolnym dzieli się z innymi na TikToku pod nazwą Gosia z Gegry. Przygotowała masę uczniów do olimpiad geograficznych z ogromnymi sukcesami. Jej tricki na maturę z geografii pozwalają zdobyć dodatkowe punkty na egzaminie. 

Język polski

Katarzyna Włodkowska

Egzaminatorka maturalna, doradczyni metodyczna języka polskiego, członkini grupy Superbelfrzy RP, certyfikowana trenerka oświaty, nauczycielka języka polskiego i edukacji medialnej, koordynatorka ogólnopolskich i międzynarodowych projektów edukacyjno-humanitarnych. W internecie działa zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli jako Facetka od polaka. Autorka lekcji dla grupy TVN Discovery. Wyróżniona w konkursie “Wielkopolski Nauczyciel Roku”, w 2018 roku znalazła się w gronie 13 najlepszych nauczycieli w Polsce.

Fizyka

Agnieszka Dołęga

Doktor fizyki Instytutu Fizyki Jądrowej Polskiej Akademii Nauk. Autorka marki Fizyka, którą zrozumiesz. Wspiera uczniów w przygotowaniach do matury z fizyki na YouTubie, Instagramie oraz Facebooku. Jej kursanci osiągają wymarzone wyniki i dostają się na najlepsze studia w Polsce. Autorka kursów z fizyki i prowadząca live maturalne.

Biologia

Małgorzata Baran

Nauczycielka z długoletnim stażem, autorka atlasu biologicznego. W przeszłości układała zadania do arkuszy maturalnych. Uczniowie będący pod skrzydłami Pani Gosi od ponad 20 lat osiągają bardzo wysokie wyniki na maturze. Uwielbia angażować się w edukacyjne projekty i zarażać uczniów swoją pasją do biologii! 

Język polski

Izabela Kasperek

Najbardziej rozpoznawalna polonistka w Polsce, certyfikowany egzaminator maturalny oraz założycielka kanału Wiedza z Wami, który ma ponad 30 milionów wyświetleń na YouTube.

Matematyka

Kinga Włodarczyk

Uwielbiana w internecie matematyczka, eduinfluencerka znana jako Mrs MatChem. Na swoim Instagramie pokazuje tajne tricki, dzięki, którym każdy jest w stanie nauczyć się matematyki. Korepetytorka z matematyki i chemii, autorka kompleksowych programów nauki przygotowujących do matury i egzaminu ósmoklasisty. Egzaminatorka w prywatnej szkole, a także terapeutka metody stymulacji neurosensorycznej.

Matematyka

Paulina Miś

Matematyczka z wieloletnim doświadczeniem, edu-influencerka i autorka książek. W sieci znana jako Paulina od Matematyki. Założycielka kanału na YouTube, na którym ma ponad 75 000 subskrybentów. Kilkukrotnie nagrodzona Złotym Orłem Edukacji w ogólnopolskim plebiscycie. Za jej sprawą i podejściem do przekazywania wiedzy, setki osób pokochało matematykę i osiągnęło wymarzony wynik na egzaminie.

Przedłuż swoje kursy o kolejny rok!

Nie czekaj na wrzesień!
Przedłuż swoje kursy już dziś w specjalnej cenie.