Wyloguj

Często zadawane pytania

Masz jakieś pytania? Jesteśmy tutaj by pomóc.

Na poziomie podstawowym: polski i matematyka

Na poziomie rozszerzonym: polski, matematyka, angielski, biologia, chemia, fizyka.


Przedmioty dostosowaliśmy odpowiednio dla formuły 2015 oraz 2023.

W tym roku szkolnym poza dostępnymi przedmiotami, które już mamy na platformie planujemy dodać także geografię. W kolejnych latach chcemy poszerzać listę przedmiotów na naszej platformie.

Najszybciej uzyskasz odpowiedź i załatwisz swoją sprawę kontaktując się z nami poprzez:

  • wiadomość email na [email protected].
  • wiadomość na fanpage’u Maturalni na Facebook’u (możesz wybrać też opcję w stopce strony – połącz z chatem 🙂 )


Na 95% wiadomości odpowiadamy w ciągu 1 dnia roboczego.

To pasjonaci, którzy swoją charyzmą i poczuciem humoru skutecznie przygotowują co roku dziesiątki tysięcy uczniów. Wśród nich są egzaminatorzy maturalni, Nauczyciele Roku, wykładowcy, Edu-influencerzy, a nawet egzaminatorzy, którzy w przeszłości układali oficjalne matury!

Więcej o naszych nauczycielach dowiesz się w zakładce Nauczyciele.

Misją maturalnych jest wyrównywanie szans w dostępie do edukacji. Robimy wszystko, by proponowane ceny były przystępne dla każdego ucznia. Właśnie dlatego możesz odblokować dostęp do całego przedmiotu już od 499 zł. Czasami robimy także konkursy i promocje okresowe – warto nas obserwować i brać w nich udział.

Dla wszystkich, którzy przygotowują się do matury! 🙂

W każdym kursie znajdziesz informację dla jakiej formuły został przygotowany materiał.

Tak! Niezależnie, czy maturę 2024 lub 2025 piszesz jako absolwent technikum, czy liceum, nasze materiały dla nowej formuły będą aktualne i pozwolą Ci przygotować się do matury!

Niezwłocznie po złożeniu zamówienia napisz do nas wiadomość email na [email protected]. Podaj numer zamówienia i dane do faktury. Fakturę prześlemy w ciągu 14 dni na podany adres email.

Kursy nagrywają się cały czas. Nieustannie rozwijamy portal i ilość materiałów dodatkowych. Największa część materiału powstała we wrześniu, październiku i listopadzie 2022 roku. To sprawia, że 100% materiału jest zgodna z obecnymi wymaganiami CKE

Dostęp otrzymujesz do 31 maja 2023 roku.

Oczywiście!

Nieustannie rozwijamy nasz portal i ilość materiałów dodatkowych. Największa część materiału powstała we wrześniu, październiku i listopadzie 2022 roku. To sprawia, że 100% materiału jest zgodna z obecnymi wymaganiami CKE.

W razie jakichkolwiek zmian, stale będziemy dostosowywać nasze lekcje tak, aby pokrywały się z wymogami CKE.

Jesteśmy pewni, że po naszych kursach zdasz maturę! 🙂
Jeśli się nie uda, zwracamy 100% poniesionych kosztów za kursy na poziomie podstawowym.

Udzielamy gwarancji na Produkty dostępne w Sklepie pod nazwą:
Matematyka podstawowa – formuła 2015 (technikum)
Język polski podstawowy – formuła 2015 (technikum)
Matematyka podstawowa – formuła 2023 (liceum)
Język polski podstawowy – formuła 2023 (liceum)

W ramach gwarancji możesz uzyskać zwrot 100% środków wpłaconych za zamówiony, wymieniony wyżej Produkt.

Oczywiście!

U nas odblokowujesz przedmiot! 🙂

W przeciwieństwie do innych kursów dostępnych na rynku, nasz kurs- przedmiot jest stworzony w formule lekcji, a nie korepetycji. Oznacza to, że wszystko jest w nim wytłumaczone od podstaw, podczas gdy korepetycje zakładają, że masz podstawy z zajęć szkolnych.

Nasz przedmiot to nie tylko baza wiedzy. Stworzyliśmy system, który przeprowadzi Cię krok po kroku do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Po pierwsze, w nauce ważne jest opanowywanie tematów w logicznej kolejności. Po drugie, zeszyt pełen notatek i stosy podręczników nie są gwarantem zdanego egzaminu.
W kursie przeprowadzimy Cię krok po kroku, aby dany temat został opanowany. W każdej lekcji znajdziesz quizy aby sprawdzić swoją wiedzę, dodatkowe materiały, a po każdym dziale przerobimy zadania maturalne! Już nie musisz korzystać z kilku źródeł na raz. Wszystko znajdziesz w naszym kursie.

Dzięki temu korzystając z naszego kursu wszystkiego możesz się nauczyć samemu, także jeśli nie uczęszczasz na zajęcia w szkole.