Wyloguj

Witaj Ósmoklasisto!

Ucz się bez stresu od nauczycieli pełnych pasji!

Nie marnuj najlepszych lat swojego życia w książkach!
Wszystko czego potrzebujesz to dobry plan i świetny nauczyciel.

samolot
samolot1
puchar1
samolot
dot-plan-1 1
puchar1
puchar-bialy
arrow-zolty
Poznaj Maturalnych!

Jedna platforma.
Setki możliwości!

Platforma Maturalni.com powstała w oparciu o doświadczenia 150 000 uczniów. Projekt wdrażany i testowany był w szkołach publicznych, a za treści merytoryczne odpowiada zespół ponad 50 osób, w tym nauczycieli, ekspertów, grafików, metodyków nauczania oraz egzaminatorów CKE.
Platforma Maturalni.com powstała w oparciu o doświadczenia 150 000 uczniów. Projekt wdrażany i testowany był w szkołach publicznych, a za treści merytoryczne odpowiada zespół ponad 50 osób, w tym nauczycieli, ekspertów, grafików, metodyków nauczania oraz egzaminatorów CKE.

Kursy wideo dla ósmoklasistów

Kursy wideo zawierają cały materiał wymagany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
Dzięki kursowi bez problemu poradzisz sobie z Egzaminem Ósmoklasisty oraz nadrobisz bieżące zaległości szkolne.

Turbo Korki ósmoklasistów

Cykl 12 spotkań z najlepszymi nauczycielami w Polsce, które od podstaw przygotowują do egzaminów.
Dzięki Turbo Korkom bez problemu poradzisz sobie z Egzaminem Ósmoklasisty!

Język polski
Nauczyciel: Patrycja Grzybek

Wtorki

20:00

Wolne miejsca 392/500

Matematyka
Nauczyciel: Eliza Dołżańska

Środy

19:00

Wolne miejsca 366/500

Język Angielski
Nauczyciel: Monika i Asia

Czwartki

19:00

Wolne miejsca 374/500

Starsi koledzy radzą....

Nauka może być przyjemna! Oszczędź czas, nerwy i pieniądze korzystając
z Maturalnych!

puchar
samolot
samolot1
puchar1
0 +
Kursantów
0 %
Wiedzy potrzebnej na egzamin!
0 %
Zadowolonych uczniów
Nasza kadra
strzal21

W nauce wspierać Cię będą najlepsi nauczyciele w Polsce.

Nauczyciele pełni pasji, którzy do matury przygotowali już dziesiątki tysięcy uczniów! To egzaminatorzy CKE, laureaci nagród oraz wybitni edukatorzy!

Czekają na Ciebie między innymi
Opinie

Zobacz co mówią nasi uczniowie

Moja mama wydała na moje korepetycję kilka tysięcy złotych. Gdyby się dowiedziała, że Wasz kurs za 300 zł dał mi więcej niż te wszystkie korki, to by się chyba załamała.

Monika

Z próbnej z biologii miałem 13%, a maturę w maju napisałem na 74%. Korzystałem tylko z Waszych materiałów, więc pomogliście mi wykręcić 5x wynik na maturze!

Julia

Dzięki Wam zdałem maturę z matematyki, mimo, że nie wierzyli we mnie ani rodzice, ani nauczyciele, ani koledzy z klasy. Dziękuję Wam, jesteście WIELCY.

Tomek

Jeśli chodzi o mój odbiór kursu to mogę dać mocne 20/10. Naprawdę przerósł moje oczekiwania.

Dominika

Darmowe materiały

Język polski

Patrycja Grzybek

Polonistka z 18-letnim doświadczeniem, która swoją pasją do języka potrafi zarazić wszystkich maturzystów. Prowadząca największe maturalne live w Polsce. W jej zajęciach bierze udział tysiące osób, które następnie zdają maturę na wysokim poziomie. Wyróżniona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej za sprawą jej wybitnych osiągnięć. 

Matematyka

Eliza Dołżańska

Wybitna nauczycielka matematyki z 25-letnim doświadczeniem. Należy do grona 1% najinteligentniejszych ludzi na świecie! Uczy matematyki w języku angielskim, w jednym z najbardziej prestiżowych szkół w Krakowie. Przygotowuje uczniów zarówno do matury polskiej, jak i matury międzynarodowej (IB). Do matury jest w stanie przygotować każdego! Dzięki niej maturę zdały osoby w wieku 13-lat, a nawet pies! 

Język angielski

Monika Kulikowska

Egzaminatorka języka angielskiego i znana edu-influencerka. W internecie znana pod marką High School Exam. Na TikToku pokazuje uczniom tricki i porady na egzamin z języka angielskiego. Absolwentka lingwistyki stosowanej na UW. Organizatorka projektów międzynarodowych, tłumaczka i nauczycielka, która zamienia marzenia uczniów w sukces! 

Język angielski

Joanna Orlik

Egzaminatorka języka angielskiego i znana edu-influencerka. W internecie znana pod marką High School Exam. Na TikToku pokazuje uczniom tricki i porady na egzamin z języka angielskiego. Od ponad 20 lat przygotowuje młodzież do egzaminu maturalnego, egzaminów Cambridge English i olimpiad. Fakt, że od kilkunastu lat jest egzaminatorką pozwolił jej dobrze zrozumieć maturę i skutecznie przygotować do niej tysiące uczniów.