logo

Poznaj korzyści z uczestnictwa w programie!

Głównym celem programu jest wyrównanie szans w dostępie do edukacji wśród uczniów szkół średnich.
ikona
Ogromne oszczędności w kieszeniach rodziców.
Miesięczny koszt korepetycji z 3 przedmiotów wynosi ponad 1000 zł. Uczniowie, których nie stać na prywatne lekcje mają trudniej osiągnąć wymarzony wynik na maturze. Dzięki uczestnictwu w programie - każdy uczeń w szkole otrzymuje nielimitowany dostęp do trzech podstawowych przedmiotów. Pozwala to oszczędzić rodzicom nawet 8000 zł rocznie!
ikona
Lepsze wyniki maturalne uczniów korzystających w programu.
Ostatni rok potwierdził, że osoby przygotowujące się do matury z nami uzyskują nawet o 50% lepsze wyniki na egzaminie. Potwierdzeniem są opinie setek uczniów, którzy korzystali z naszych usług. Lekcje prowadzą egzaminatorzy maturalni, a także nagradzani nauczyciele i najlepsi korepetytorzy w kraju.
ikona
Redukcja maturalnego stresu wśród uczniów.
Poznanie maturalnych zasad oceniania, pewniaków maturalnych, a także udział w zajęciach prowadzonych przez egzaminatorów - skutecznie redukuje stres i dodaje uczniom pewności siebie.
ikona
Oszczędność czasu.
Uczniowie mogą korzystać w platformy w dowolnym momencie na dowolnym urządzeniu. Naukę łatwo można dostosować do indywidualnych potrzeb, trybu dnia i nie uzależniać się od rodziców w kwestii dojazdu na dodatkowe zajęcia.
ikona
Wsparcie dla nauczycieli.
Platforma stanowi doskonałe wsparcie dla nauczycieli. Wiemy, że obecny system nie pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia, a poziom w klasie nie zawsze jest wyrównany. Dzięki platformie uczniowie będą w stanie nadrabiać zaległości po chorobie i powtarzać zagadnienia z poprzednich lat, na które w ciągu roku szkolnego czasem brakuje czasu.
obrazek

Materiał prasowy TVP

Czy to działa?

Czy to działa?

Program powstawał przy wsparciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, a jego efekty zostały już wprowadzone w Zespole Szkół w Poniatowej, która jako pierwsza w kraju z niego korzysta. Tylko w ubiegłym roku do matury przygotowywał się z nami co trzeci uczeń w Polsce, a w największej lekcji online uczestniczyło 25 000 uczniów!

Najczęściej zadawane pytania

Dla uczniów i rodziców

Dla miast, powiatów i szkół